Udruga vinogradara i vinara „Škaf“  Križ  u suradnji s Turističkom zajednicom Općine Križ poziva  vas na 3. izložbu vina vinogradara i vinara „Škaf“ Križ. Izložba vina održati će se dana 09.05.2014. godine, u petak s početkom u 19.30 sati u Društvenom domu u Križu. Stručna komisija u sastavu: predsjednik  Zdenko Ivanković te članovi Nataša Puhelek-Puština, Marko Karoglan, Marijan Čižmešija i Goran Marmilić već su ocijenili pristigle uzorke vina, koje će te moći kušati uz tamburašku glazbu ukoliko posjetite izložbu vina. Nastavlja se i tradicija kojom Turistička zajednica Općine Križ u znak sjećanja na Milku Trninu, najbolje ocijenjenom vinu članova Udruge vinogradara i vinara Škaf Križ, dodjeljuje naziv Milkino vino 2014. godine.