Općinski načelnik Općine Križ danas je potpisao novi Ugovor sa Županom Zagrebačke županije vrijedan 250.000,00 kuna čijim potpisivanjem kreće uređenje 1,4 kilometara Staklene ulice u Bunjanima.

Javno potpisivanje ugovora o potporama gradovima i općinama Zagrebačke županije za projekte u gospodarstvu, poljoprivredi, prometu i komunalnoj infrastrukturi održano je danas 20. srpnja 2018. godine. Općina Križ na javni je poziv Zagrebačke županije prijavila projekt: Uređenje Staklene ulice u Bunjanima I. faza. Vrijednost projekta je oko 679.000,00 kn, a istim se planira sanirati 1,4 kilometara dionice kolnika kroz Staklenu ulicu i to dijela od nogometnog igrališta, odnosno skretanja za naselje Šumećani do skretanja za naselje Šušnjari.