Iako ove godine, planirana događanja u sklopu dana Općine Križ nisu održana u cijelosti zbog izrazito ružnog vremena, ipak dio toga je uspješno održan na čemu zahvaljujemo i čestitamo svim sudionicima. U petak 29. kolovoza 2025. godine, zanimljiv sadržaj za djecu održan je u parku u Križu. Osim besplatnih napuhanaca, odgojiteljice Dječjeg vrtića Križić-kružić Križ pripremile su interaktivni sadržaj, igre i radionice pod nazivom Znanost kroz igru: Otkrijmo svijet oko nas. Prije kiše, uspjeli su svoj prekrasan nastup održati i članovi dječje skupine KUD-a Graničar. U večernjim satima, nakon što je kiša stala, nastupio je DJ MATYMA & NICK BANE, a publiku je dodatno zagrijao koncert prekrasan glazbenog sastava MALIGANI.



























Svi planirani sadržani koji su trebali biti u subotu, 30. kolovoza 2025. godine zbog kiše su otkazani, no u nedjelju je vrijeme ipak bilo bolje te je Udruga branitelja Općine Križ, uspješno organizirala još jednu kotlovinijadu na kojoj je sudjelovalo čak trideset ekipa.















Isti dan Općina Križ u uz potporu Vatrogasne zajednice Općine Križ, Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad i Biciklističkog kluba Ivanić, održala je tradicionalnu obiteljsku biciklijadu. Nagrade je ove godine za obitelj s najviše članova koja je sudjelovala na biciklijadi dobila obitelj Konjug iz Križa koja je sudjelovala s čak 6 članova. Najstariji sudionik je bio Đuro Paher iz Novoselca, a najmlađi sudionik Noa Kršek iz Novoselca.


















