Zbog najave nepovoljnih vremenskih prilika i obilnih padalina, otkazuje se sutrašnji program obilježavanja Dana Općine Križ. Čekali smo do posljednjeg trena u nadi da će se najavljena vremenska prognoza ipak promijeniti. Općina Križ donijela je odluku o otkazivanju manifestacija koje su planirane za dan 28. kolovoza 2021. godine.

Upravo zbog svih propisanih protuepidemijskih mjera, cjelokupni je program bio zamišljen na otvorenom, no budući je najavljena velika količina kiše, riskira se materijalna šteta za izlagače i ostale suradnike u organizaciji kao i posjetitelje.

Nažalost, pokušali smo odgoditi događaj za neki drugi dan ali to nije moguće zbog nemogućnosti nastupanja izvođača u alternativnim terminima.

Najavljeni dolazak oldtimera 28. kolovoza u nedjelju, kako poručuju organizatori, Oldtimer klub Ivanić, održat će se prema planu, a vozila u Križ stižu oko 11:30 sati.

S velikim žaljenjem, zahvaljujemo na razumijevanju.