Završila je ugradnja sportske podloge, odnosno umjetne trave na Sportskom parku u Križu. Općinski je načelnik Marko Magdić danas i sam iskuša kako je igrati na umjetnoj travi, a istu mogu koristiti i svi sportaši i rekreativci Općine Križ, ali i djeca Osnovne škole Milke Trnine. Investicija je to vrijedna 200.000,00 kn od čega je 80.000,00 kn dobiveno od Zagrebačke županije, a ostatak je financirala Općina Križ. Ovo je nakon uređenja dijela prostorija u objektu na Sportskom parku u Križu i montaže novih tribina za nogometno igralište, jedna u nizu investicija kojom se u narednom periodu planira uljepšati i unaprijediti sportska ponuda na najvećem sportskom objektu u Općini Križ. U tijeku je i izgradnja terena za odbojku na pijesku, investicija vrijedna oko 20.000,00 kn, što će zasigurno doprinijeti kvaliteti ljetnih praznika za svu djecu i mlade u Križu.