Nakon zaprimanja velikog broja uzoraka te stručnog ocjenjivanja, Udruga vinogradara i vinara Škaf Križ ove je godine 19. 06. 2020., unatoč svim teškoćama, održala 9. izložbu vina vinogradara i vinara Udruge Škaf Križ u Društvenom Domu u Križu. Tko se okitio brončanim, srebrnim, a tko zlatnim medaljama pogledajte u prilogu:

OPĆINA ZAPRIMANJA UZORAKA 2020 -Škaf-križ

Spomenimo i kako je ove godine počasnim nazivom Milkinim vinom, nazvano vino obitelji Knok iz Novoselca, a plaketa im je svečano uručena od strane Općinskog načelnika Općine Križ Marka Magdića. Njihov sauvignon dobio je najveći broj bodova od svih ocijenjenih uzoraka vina članova Udruge vinogradara i vinara Škaf Križ.

Izložba vina nakon proglašenja najboljih i dodjele diploma, nastavila se uz degustaciju i tamburaše u Društvenom domu u Križu.

IZVJEŠTAJ sa izložbe bodovi ocijenjivanja_