U subotu 05.01.2019. održan je jubilarni – 10. zimski kup DVD-a Johovec. Natjecanje se održalo u Školskoj športskoj dvorani u Križu, a nastupilo je ukupno 30 ekipa koje su se natjecale u 4 kategorije, i to: Muški A, Muški B, Žene A i Žene B.

U kategoriji Muški A prva tri mjesta osvojili su: 1. DVD ANDRILOVEC,  2. DVD NOVOSELEC, 3. DVD GRANEŠINA

U kategoriji Muški B prva tri mjesta osvojili su: 1. DVD VIROVITICA, 2. DVD STRMEC BUKEVSKI, 3. DVD RIBNICA

U  kategoriji Žene A prva tri mjesta osvojile su: 1. DVD RIBNICA,  2. DVD SVETA NEDELJA,  3. DVD GRANEŠINA

U  kategoriji Žene B prva tri mjesta osvojile su: 1. RIBNICA I,  2. DVD NOVOSELEC, 3. DVD RIBNICA II

Ukupni pobjednik kupa u muškoj kategoriji je DVD ANDRILOVEC, a u ženskoj kategoriji DVD RIBNICA koji su uz pehare za prva mjesta osvojili i prijelazne pehare.

Pehare i diplome najboljima dodjelili su: Mario Matanić (Zapovjednik VZO-a Križ), Zlatko Hrastić (Zamjenik općinskog načelnika Općine Križ), te Dubravko Smiljanić (Predsjednik DVD-a Johovec). Nakon natjecanja i proglašenja rezultata, druženje se nastavilo u Društvenom domu u Križu.

Ovim se putem DVD Johovec zahvaljuje svim natjecateljskim ekipama koje su nastupile na ovom natjecanju a posebno se zahvaljujemo Općini Križ, Načelniku Općine Križ te VZO-u Križ koji su uvelike pripomogli u organizaciji ovog jubilarnog Zimskog kupa DVD-a Johovec.