Dana 30. travnja 2021. godine Općinsko izborno povjerenstvo Općine Križ objavljuje na internetskoj stranici Općine Križ, oglasnoj ploči Općine Križ, oglasnoj ploči ispred Doma kulture u Križu i putem Obiteljskog radio Ivanića:

Pravovaljana kandidacijska lista za izbor članova Općinskog vijeća Općine Križ i Zbirna lista pravovaljanih kandidacijska lista za izbor članova Općinskog vijeća Općine Križ

Pravovaljane kandidature za izbor Općinskog načelnika Općine Križ i Zbirna lista pravovaljanih kandidatura za izbor Općinskog načelnika Općine Križ

Od ove objave – 30. travnja 2021. godine – počinje teći rok za prigovore koje ovlašteni podnositelji mogu podnijeti do 02. svibnja 2021. godine do 24:00 sata.

Dana 01. svibnja 2021. godine navedene kandidacijske liste, kandidature i zbirne liste biti će objavljene u Jutarnjem listu.