Nakon što je protekle godine uređen Dom kulture Milke Trnine u Vezišću, Općina Križ nastavlja s daljnjim uređenjem ostalih društvenih i vatrogasnih domova na svom području. Izvršeni su radovi na društvenom domu u Obedišću gdje je između ostalog obnovljen trijem, izmijenjeno je krovište društvenog doma u Johovcu, napravljene nove plinske instalacije odnosno nabavljene dvije plinske peći za dom u Rečici Kriškoj, nedavno su privedeni kraju i radovi u društvenom domu u Konšćanima.
Spomenutim radovima kompletno su obnovljene instalacije vode, odvodnje, struje te je izgrađen i uređen novi sanitarni čvor. Vrijednost radova je oko 50.000,00 kuna, a u narednom periodu planira se i obnova poda sale te se stari dotrajali parket planira zamijeniti novom keramikom.
U sklopu tekućeg investicijskog održavanja društvenih domova, u Proračunu Općine Križ za 2017. godinu predviđena su i sredstva za obnovu krovišta društvenih domova u Velikoj i Maloj Hrastilnici za koje su izrađeni troškovnici.