Općina Križ i ove godine povodom obilježavanja Dana Općine Križ planira organizirati zanimljiv i šarolik program za sve posjetitelje i svoje sugrađane i to zadnji vikend u kolovozu, od 23.08.2019. (petak) do 25.08.2019. godine (nedjelja). U petak će na pozornici u centru Križa nastupiti grupa Vigor, a u subotu legendarni Željko Bebek.

Dio programa, tradicionalno je i Sajam obrta i rukotvorina obrtnika, OPG-a, kako domaćih tako i proizvođača, iz susjednih lokalnih jedinica. Našim sugrađanima i svim posjetiteljima tom prigodom nudi se nekomercijalna, unikatna ponuda rukotvorina ili domaćih likera, meda, sira i ostalih prerađevina od lavande, bučinog ulja i slično.

Budući da je broj izlagača ograničen, molimo sve zainteresirane udruge, zadruge, OPG-e te sve ostale kreativce iz Općine Križ i šire, za sudjelovanje na Sajmu obrta i rukotvorina 24.08.2019. godine (subota), da nam se pridruže, te svojom ponudom upotpune događanja povodom Dana Općine Križ.

Prijavnicu za Sajam obrta i rukotvorina možete dobiti u Općini Križ ili je preuzeti u prilogu, a ispunjenu prijavnicu pošaljite na e-mail: info@opcina-kriz.hr ili na adresu Općine Križ, Trg Sv. Križa 5, 10314 Križ, zaključno s danom 16.08.2019. godine.
PRIJAVNICA-SAJAM OBRTA I RUKOTVORINA 2019

Svi oni koji prigodnom prodajom žele sudjelovati u programu obilježavanja Dana Općine Križ, udruge, obrti, vlasnici štandova, oni koji žele imati ponudu u dijelu centra Križa tijekom programa od 23., 24. ili 25.08.2019. godine i svi ostali koji imaju dodatna pitanja mogu nam se radi daljnjih dogovora i raspoloživosti prostora javiti na broj telefona: 01/ 2831 510 (osobe za kontakt: Sandra Crnković i Maja Dundović Pleša).