Ako priupitate djecu DV-a Križ – što je najvažnije na svijetu?, odgovorit će – LJUBAV I ZLATNO SRCE.

To se potvrdilo, kao i mnogo puta do danas, sudjelovanjem u humanitarnoj akciji DJECA DJECI u organizaciji Dječjeg vrtića Dugo Selo.

Ovog vikenda krenula je povorka pomoći iz 14 dječjih vrtića: Didi (Dugo Selo), Buba Biba (Dugo Selo), Vrapčić (Dugo Selo), Ivanić-Grad (Ivanić-Grad), Proljeće (Kloštar Ivanić), Križ (Križ), Vrbovec (Vrbovec), Dubrava (Dubrava), Ciciban (Velika Gorica), Proljeće (Sv. Ivan Zelina), Križevci (Križevci), Čarobna šuma (Križevci) i Pčelica (Čazma).

Pomoć koja je prikupljena u Dječjem vrtiću Križ od strane odgojiteljica, korisnika usluga odnosno djece i roditelja te građana Općine Križ otpremljena je kombijem Dobrovoljnog vatrogasnog društva Razljev, koji je ustupljen od strane Vatrogasne zajednice Općine Križ.

Dječji vrtić Križ zahvaljuje svim roditeljima, skrbnicima i građanima Općine Križ na dobroti, sa željom da nikada više, nikome, ne zatreba takva pomoć. Prikupljena pomoć predana je od strane predstavnika Dječjeg vrtića Križ, dječjem vrtiću u Hrvatskoj Dubici.