Iz Proračuna Općine Križ financirati će se troškovi označavanja – mikročipiranja pasa i sterilizacije ženskih pasa na području Općine Križ, a na temelju Ugovora o dodjeli sredstava sklopljenog između Općine Križ i Zagrebačke županije kojim je Zagrebačka županija Općini Križ dodijelila sredstva u iznosu 8.101,00 kn za financiranje programa kontrole populacije napuštenih pasa na području Zagrebačke županije – mjere označavanja pasa i sterilizacija kuja. Financiranje troškova mikročipiranja pasa, odnosno sufinanciranje troškova sterilizacije kuja na području Općine Križ će se realizirati preko Veterinarske stanice Križ d.o.o., Križ, Milke Trnine 22. Veterinarska stanica Križ će izvršiti uslugu za pse, čiji vlasnici imaju prebivalište na području Općine Križ. Vlasnici pasa s područja Općine Križ koji žele ostvariti neku od spomenutih usluga, mogu se javiti u Veterinarsku stanicu Križ.
Kontakt:
Veterinarska stanica Križ
Milke Trnine 22, Križ
tel: 091/563-3984 ili 01/2824-625

Cilj projekta je smanjiti populaciju napuštenih pasa i ojačati svijest o važnosti mikročipiranja.

FINANCIJSKA SREDSTVA SU OGRANIČENA

AKCIJA MIKROČIPIRANJA TRAJE DO 15.11.2020. GODINE.