Završeno je asfaltiranje dijela Staklene ulice u Bunjanima. Riječ je o ulici koja nekoliko desetljeća nije uređivana, a duga je oko 3,5 kilometara. U ovoj prvoj fazi uređenja, novim slojem asfalta presvučeno je 1,4 kilometra dionice kolnika kroz Staklenu ulicu i to dijela od nogometnog igrališta, odnosno skretanja za naselje Šumećani do skretanja za naselje Šušnjari. Ugovorom koji je Općinski načelnik Općine Križ potpisao sa Županom Zagrebačke županije sufinancirano je uređenje I. faze Staklene ulice u Bunjanima sa 250.000,00 kn. Ukupna investicija koja uključuje dva nova sloja asfalta, uređenje bankina i nadzor iznosi oko 620.000,00 kn. Izvođač radova je Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije, a zbog kašnjenja radova, izvođaču će se kod završnog obračuna naplatiti ugovorna kazna.
Nastavak projekta uređenja Staklene ulice u Bunjanima planiran je već tijekom ove godine, a u Proračunu Općine Križ je za tu namjenu planirano 500.000,00 kuna.