Proglašena prirodna nepogoda potres za područje Općine Križ

25.03.2020.

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić dana 24. ožujka 2020. godine proglasio je prirodnu nepogodu uzrokovanu potresom za područje općina Jakovlje, Luka, Klinča Sela, Orle, Križ i Stupnik te gradova Sveti Ivan Zelina, Sveta Nedelja i Velika Gorica zbog velikih šteta na stambenim, gospodarskim, javnim, kulturnim i drugim objektima koje su nastale 22. ožujka 2020. godine.

Općinsko povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda Općine Križ obavještava sve zainteresirane osobe da štete mogu prijaviti isključivo na email: info@opcina-kriz.hr zaključno sa 01.04.2020. godine na propisanom Obrascu PN, uz prilaganje fotografija o nastaloj šteti.

obrazacpn_potres2020

ODLUKA O PROGLAŠENJU PRIRODNE NEPOGODE POTRES

OBJAVA PRETHODNOG SAVJETOVANJA SA ZAINTERESIRANIM GS-A U POSTUPKU NABAVE RADOVA ZA DOVRŠETAK IZGRADNJE DJEČJEG VRTIĆA

Dana 24. ožujka 2020. godine Općina Križ je na stranicama Elektroničkog oglasnika javne nabave RH objavila postupak prethodnog savjetovanja sa zainteresiranim gospodarskim subjektima povezano s Dokumentacijom o nabavi u otvorenom postupku javne nabave radova „DOVRŠETAK IZGRADNJE DJEČJEG VRTIĆA”. Postupku savjetovanja sa svom popratnom dokumentacijom moguće je pristupiti putem ove poveznice: