OBAVIJEST O DODATNIM MJERAMA ZAŠTITE OD KORONA VIRUSA

Temeljem Zaključka o dodatnim mjerama zaštite od korona virusa, kojeg je Načelnik Stožera civilne zaštite Zagrebačke županije donio dana 14. ožujka 2020. godine, Općinski načelnik Općine Križ obavještava:

UPOZORAVAJU SE SVI SUBJEKTI NA PODRUČJU OPĆINE KRIŽ

DA SU U OBVEZI NAJSTROŽE SE PRIDRŽAVATI SVIH PROPISANIH HIGIJENSKIH STANDARDA I OBAVEZA KOJE PROIZLAZE IZ PREPORUKA STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE REPUBLIKE HRVATSKE I HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO!!

Nadalje, DO DALJNJEGA SE OGRANIČAVAJU NEPOSREDNI KONTAKTI U RADU SA STRANKAMA i to:

• SLUŽBENIKA JEDINSTVENOG UPRAVNOG ODJELA U SJEDIŠTU OPĆINSKE UPRAVE OPĆINE KRIŽ,
  • U KNJIŽNICI I ČITAONICI KRIŽ i
  • U trgovačkom društvu PODUZETNIČKA ZONA KRIŽ d.o.o. Križ.
  • U ustanovi DJEČJI VRTIĆ KRIŽ preporučuje se ne dolazak drugih osoba u objekte u Križu i Novoselcu, osim zaposlenika, djece i roditelja.

Tijekom trajanja ovoga ograničenja preporučuje se kontakt sa strankama u uredovno vrijeme:

– Jedinstvenog upravnog odjela Općine Križ putem pošte, telefona ili elektroničke pošte.

OVDJE

• Knjižnice i čitaonice Križ, telefon 01/ 2824 464,
  • Poduzetnička zona Križ d.o.o., telefon 01/ 3331 900,
  • Dječji vrtić Križ, objekt u Križu: telefon 01/5634 511,

objekt u Novoselcu: telefon 01 5634 510.

Terenski izvidi, nadzori i provedba pojedinih poslova iz djelokruga Zakona o komunalnom gospodarstvu, kao i drugih propisa i djelatnosti, a u provedbi kojih je nužan neposredan kontakt i okupljanje više subjekata odgađaju se do daljnjega.

Preporučuje se građanima da izbjegavaju sva okupljanja bilo koje vrste do daljnjega.