OBAVIJEST GRAĐANIMA O REGULACIJI PROMETA ZA LIDL CROSS HILL RUN KRIŽ 18.05.2019.

OBAVIJEST GRAĐANIMA o održavanju trkačke cestovne utrke LIDL CROSS HILL RUN KRIŽ 18.05.2019. godine u Križu i Novoselcu

Trkačka cestovna utrka LIDL CROSS HILL RUN KRIŽ 2019. – ”UTRKA DOBRIH ŽELJA” koju organizira Općina Križ održati će se dana 18. svibnja 2019. godine od 17:30 do 19:30 sati u slijedećim ulicama:

• Zagrebačka ulica; dionica od Trga Sv. Križa do ul. Josipa Čopora,
  • Ulica Josipa Čopora,
  • Ulica Josipa Badalića; dionica od ul. Josipa Čopora do ul. Braće Radića
  • Ulica Braće Radića; dionica od ul. Braće Radića do Industrijske ceste,
  • Industrijska cesta;
  • Ulica Hrvatske mladeži; dionica od Industrijske ceste do odvojka Moslavačke ulice;
  • Odvojak Moslavačke ulice,
  • Moslavačka ulica; do križnog raskrižja,
  • Ulice Milke Trnine; do Trga Sv. Križa,
  • Trg Sv. Križa

Utrka se održava u tri natjecateljske grupe,

Vrijeme početka utrke je u 17:30 sati, a predvidivo vrijeme završetka utrke je u 19:30 sati.
U vremenu od 15:00 sati do 20:00 sati biti će potpuno zatvoren za promet u slijedećim ulicama:

• Trg Sv. Križa,
  • Zagrebačka ulica; dionica od Trga Sv. Križa do ul. Josipa Čopora,
  • Promet u drugim ulicama zatvarati će se samo djelomično, tj. neposredno uoči nailaska i u vrijeme prolaska učesnika utrke.
  • S obzirom da će u vrijeme trajanja utrke promet djelomično biti onemogućen, pozivaju se građani da u vrijeme održavanja utrke ograniče korištenje svojih vozila na dijelu održavanja utrke, odnosno da korištenje svojih vozila u vremenu održavanja utrke prilagode stvarnim potrebama.

Zaključak o privremenom zatvaranju prometa

Rješenje Ministarstva unutarnjih poslova Policijske uprave Zagrebačke, Policijske postaje Ivanić-Grad o odobravanju održavanja Cross hill runa 2019.

OPĆINA KRIŽ
Jedinstveni upravni odjel
Odsjek za financije, komunalno-gospodarstvo i gospodarstvo