• 24 lipnja, 2023
  • 6:00 pm
  • Vezišće

I ove godine Vezišćani nastavljaju tradiciju druženja u čast Milke Trnine uz pjesmu i ples te šarane na rašljama. U organizaciji Mješovitog zbor Milka Trnina Vezišće i
Mjesnog odbora Vezišće te potporu Općine Križ, 24. lipnja 2023. godine u subotu, u Vezišću sve posjetitelje očekuje dobra zabava uz bogat sportski, kulturno umjetnički program te gastronomsku ponudu i zabavu za najmlađe.
Od 7 sati slijedi otvorenje ribolova na ribnjaku Milka Trnina u Vezišću u organizaciji ŠRU Šaran. Od 18 sati igra se nogometna utakmica veterana i to NK Milka Trnina Vezišće – GNK Dinamo Povjerenici. U isto vrijeme od 18 sati počinje i kulturno umjetnički program na pozornici iza Doma kulture Milke Trnine, a nastupaju:
KUD Stjepan Šajnović Osekovo; KUD Kalnik; KUD Valentinovo Zagreb; Udruga treća dob Ivanić-Grad; KUD Graničar Križ; KUD Ilirci Krapina; Udruga umirovljenika Općine Kalnik i Mješoviti zbor Milka Trnina Vezišće. Od 20 sati slijedi vrtna zabava uz nastup grupe NOVI POVRATAK.