• 21 svibnja, 2022
  • 6:00 pm
  • Križ

Općina Križ u suradnji s Križevačkom udrugom pivara organizira 3. po redu Krigl fest – Craft & grill & rock fest i to u subotu 21. svibnja 2022. godine u centru Križa. Svoje će pive na Kriškom Krigl festu predstaviti Križevačka udruga pivara kao partner Općine Križ u organizaciji ovog događaja, zatim Crafter’s, Križevačka pivovara i naša domaća pivovara Pivski mudraci.

Program Krigl fest započinje već od 18 sati, a ljubitelji piva moći će kušati desetak vrsti craft piva koje je spravljeno u kućnim uvjetima. Upravo na temu spravljanja piva u kućnim uvjetima u 18 sati u Vijećnici Općine Križ (Trg Sv. Križa 5, Križ) organiziramo predavanje odnosno prezentaciju Aleksandra Kareea, predsjednika Križevačke udruge pivara.
Osim piva bit će tu i delicije s roštilja Food by Dino, te zabavne pivske natjecateljske igre za posjetitelje s bogatim fondom nagrada, a koje će voditi domaćini Krigl festa Denis i Blaž.

Za dobru glazbu, ne mijenjamo provjerenu tradiciju te će se i ove godine za to pobrinuti rock band Yellow submarine iz Zagreba, a pripremili smo Vam i pokoja iznenađenja!

Općina Križ pripremila je i promotivne artikle Krigl festa kao što su majice i čaše s logom manifestacije, a iste će se moći kupiti po popularnim cijenama te će prikupljeni novac biti doniran Caritasu Župe Uzvišenja Sv. Križa Križ.

Do susreta 21. svibnja, pivili!