Ove subote na Sportskom parku u Križu održani su Dani otvorenih vrata udruga povodom kojih su Centar za razvoj poduzetništva, Društvo „Naša djeca“  i Auto klub “Križ“ iz Križa, organizirali dan otvorenih vrata pod motom – Provedimo subotu zajedno.
U sklopu manifestacije održano je i Predavanje za udruge „Kako do novca“te vrlo atraktivna utrka beba za bebače od 10 – 15 mjeseci kao i vožnja spretnosti na triciklima, za limače od 2 do 4 godine. Svim posjetiteljima predstavile su se i zainteresirane sportske i kulturne udruge, s područja Općine Križ, OPG-i te obrtnici.
Ovu hvale vrijednu manifestaciju posjetio je i Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić te njegov zamjenik Mladen Rogić, a Općina Križ pripomogla je njenoj organizaciji donacijom u iznosu od 2400 kuna za što je kupljena adekvatna podloga za utrku beba koja će se po provedbi manifestacije pokloniti Dječjem vrtiću Križ i Udruzi Bijeli jelen.