Općina Križ poziva udruge čiji su programi usmjereni na rad iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2023. godini da prijave svoje programe, projekte. Ukupno planirana vrijednost Javnog natječaja za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2022. godini je 6.000,00 EUR-a. Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom programu/projektu je 500,00 EUR-a, a najveći iznos po pojedinom programu/projektu je 3.000,00  EUR-a.

Svaka udruga može prijaviti najviše dva programa, projekta u okviru ovog natječaja.
Rok za podnošenje prijedloga programa/projekata je zaključno s danom 10. veljače 2023. godine.

Okvirni broj planiranih ugovora za sklapanje je 5.

Detaljnije u tekstu Javnog natječaja i Uputama za prijavitelje:

OBRASCI: