Obavještavaju se građani u socijalno zaštitnoj potrebi, djeca čiji su roditelji u socijalnoj potrebi, osobe s invaliditetom i osobe preko 90 godina života na području Općine Križ da će Crveni križ božićno – novogodišnje pakete dijeliti u vremenu od 14.12. do 15.12.2021. godine.

I ove godine u suradnji s Gradskim društvom crvenog križa Ivanić-Grad, Općina Križ osigurala je božićne pakete za čiju je nabavu izdvojeno 11.000,00 kn. Želja je i ove godine prigodnim paketima obradovati najranjivije skupine građana. Tako će se darivati ukupno 111 korisnika Zajamčene minimalne naknade i to stare i nemoćne osobe, djeca iz socijalno ugroženih obitelji, osobe s invaliditetom (korisnici Prava na osobnu invalidninu) te osobe sobe starije od 90 godina.