Općinski načelnik Općine Križ raspisao je dana 20.06.2013. godine, POZIVNI NATJEČAJ za prikupljanje prijedloga za dodjelu Priznanja Općine Križ „14. rujan“.

Priznanje Općine Križ „14. rujan“ dodjeljuje svojom odlukom Općinsko vijeće Općine Križ, na prijedlog Općinskog načelnika Općine Križ ili samoinicijativno, prigodom obilježavanja Dana Općine Križ – 14.rujna.

Priznanje Općine Križ „14. rujan“ dodjeljuje se u znak javnog priznanja građanima Općine Križ i drugim fizičkim osobama, njihovim udrugama, lokalnim zajednicama, trgovačkim društvima, poduzećima, ustanovama, vjerskim zajednicama i drugim osobama za iznimna dostignuća i doprinos od osobitog značenja za razvitak i ugled Općine Križ, a poglavito za uspjehe u unapređenju gospodarstva, znanosti, prosvjete, kulture, socijalne skrbi i unapređenja i zaštite prirodnog okoliša te drugih javnih djelatnosti.

Pozivaju se svi članovi Općinskog vijeća Općine Križ, radna tijela Općinskog vijeća Općine Križ, tijela mjesne samouprave, građani, trgovačka društva, poduzeća, obrtnici, ustanove, udruge, političke stranke i druge pravne osobe i njihova tijela upravljanja da daju inicijativu za dodjelu Priznanje Općine Križ „14. rujan“.

Inicijativa odnosno prijedlog se dostavlja na adresu : OPĆINA KRIŽ, TRG SVETOG KRIŽA 5, 10314 KRIŽ do zaključno s danom 16.08.2013. godine (petak).

Tekst Pozivnog natječaja za prikupljanje prijedloga za dodjelu Priznanja Općine Križ „14. rujan“ možete preuzeti OVDJE