Predstavnici Općine Križ predvođeni Općinskim načelnikom Općine Križ Markom Magdićem u suradnji s Udrugom hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata ’91 Otok Ivanić, obilježili su danas blagdan Svih svetih te zapalili svijeće i položili vijence ispred centralnog križa na groblju u Križu, a molitvu za sve poginule i umrle branitelje kao i sve one koji više nisu s nama, izmolio je velečasni Božo Pinjuh. Svijeće su zapaljene i na grobovima trinaest poginulih branitelja Domovinskog rata koji počivaju na groblju u Križu. Predstavnici Općine Križ, istog dana, posjetili su i Spomen sobu poginulih branitelja Domovinskog rata u Galeriji Križ, a nakon groblja u Križu, obišli su i mjesno groblje u Rečici Kriškoj te kod centralnog križa položiti vijenac i zapaliti svijeće.