Obavještavaju se građani da je dana 27. svibnja 2024. godine planiran početak izvođenja radova na uređenju nerazvrstanih cesta (N-23, N-28, N-34) u naselju Gornji Prnjarovec.
Radovi obuhvaćaju tri ceste u duljini od otprilike 1000 metara odnosno odvojak prema bušotini, odvojak ceste Gornji Prnjarovec – Donji Prnjarovec te cesta uz dječje igralište. Predviđeno je frezanje postojećeg oštećenog sloja asfalta, izravnanje površine kolnika, izrada novog habajućeg sloja te uređenje bankina.
Predviđeni rok završetka radova je 10 radnih dana.
U vrijeme izvođenja radova bit će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znakovima te pozivamo stanovnike navedenih ulica da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti van najavljenog roka.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

OPĆINA KRIŽ