panoi-005Nakon što je uređeno pročelje, izvedena rampa za invalide, na red je došlo i uređenje starih oglasnih prostora ispred jednog od najstarijih i najvažnijih objekata Općine Križ, Doma kulture Josip Badalić.

Postavljena su dva nova oglasna panela u koja će se od sada moći stavljati plakati i sve obavijesti za građane Općine Križ , udruga i slično. Osim što su paneli kvalitetniji od prijašnjih, svakako su i ljepši. Za cijelu investiciju Općina Križ je izdvojila oko 11.000,00 kuna.

Dom kulture Josip Badalić u narednom periodu očekuje još uređenje sanitarnog prostora, od čega će se dio sufinancirati sredstvima Ministarstva branitelja koja su dobivena za uređenje sanitarnog čvora za invalide, a u narednom periodu plan je i izmijeniti krovište na cijelom objektu.

panoi-003 panoi-004