Sunčano popodne i prekrasno bablje ljeto ovog je vikenda bilo razlog više za boravak na otvorenom. U sklopu obilježavanja Dana Općine Križ, u Novoselcu, iza Društvenog doma, Općina Križ organizirala je 10 besplatnih napuhanaca za najmlađe koji su mogli uživati u neograničenoj zabavi. Odgojiteljice Dječjeg vrtića Križić-kružić dodatno su mališane zabavile raznim animacijskim igrama. Od križić-kružića, čovječe ne ljuti se, memori ili pak samo crtanja.

Za sve ljubitelje na Sportskom parku u Križu održan je Teniski turnir „Križevo 2023.“ u organizaciji Teniskog kluba Križ, a u 17 sati započeo je prijateljski susret veterana Nogometnog kluba Sloga Novoselec-Križ i Nogometnog kluba Gundinci koji je završio pobjedom gostiju 2:0. Spomenimo i da je na rubnjaku Milka Trnina u Vezišću održan Šaranski kup 2023. godine.