OTVORENE PRIJAVE ZA CROSS HILL RUN KRIŽ 2023. uz poziv na KRIGL FEST!

Drage trkačice i trkači s ponosom najavljujemo da su otvorene prijave za utrku CROSS HILL RUN KRIŽ 2023. powered by RUN CROATIA!

Nakon pandemijske pauze utrka Cross hill run vrača se u Križ u punom sjaju, a za još bolji doživljaj svim trkačima i posjetiteljima utrku spajamo s manifestacijom Krigl fest– Craft & gril & rock fest!

Cjelodnevnu dobru atmosferu začinit će domaćin oba događaja Mario Petreković, a organizatori Općina Križ i Run Croatia j.d.o.o., osim utrka na 5 i 10 km te Pivske milje, pripremili su i bogat popratni sadržaj. Nakon utrka uz koje će biti i sajam obrta i rukotvorina te animacijske sportske igre za djecu u organizaciji Dječjeg vrtića Križić-kružić, na Krigl festu slijedi uživanje u craft pivu, dobroj hrani i glazbi za koju će se pobrinuti bendovi Westsiders & Odin S, Jumpin jigawatts te zvijezde večeri bend Kojoti.

Upravo zbog brjegova i neobične rute po kojoj će se kretati utrka od 10 km, 5 km te Općina Križ i ove godine surađuje s timom Run Croatia u čijem službenom kalendaru se nalazi i utrka Cross hill run Križ 2023.

Mjesto održavanja: Općina Križ
Vrijeme održavanja: 13. svibnja 2023. od 15 sati (subota)
Start – Cilj utrke: Križ-centar u 17:00 sati
Duljina: 5 i 10 km te Pivska milja
Vremenski limit: 75 min

Četiri pive, jedna milja – po prvi put u Križu pivska milja! Kriška pivska milja događaj je kojim ove godine spajamo Cross hill run i Krigl fest! Pivska milja natjecanje je koje izaziva one dovoljno hrabre (ili lude). U 1600m morate popiti 4 piva na svakih 400m i završiti utrku! Zvuči jednostavno? Slobodno probajte!

TRASA UTRKA: https://www.runcroatia.hr/utrke/cross-hill-run-2023

PRIJAVE NA: www.stotinka.hr i www.runcroatia.hr

Prijava: do 09.05.2023. godine u ponoć (osiguran startni paket) – za sve prijavljene trkače s uplaćenim startninama do 03.05.2023. godine u ponoć osigurane su službene majice utrke

Cijena startnine:

•          5 km i 10 km – 13 EUR
•          Pivska milja – 5 EUR

Startnina se uplaćuje na: IBAN HR2923600001102496513
Primatelj: Run Croatia j.d.o.o., Gajeva 55/1, 10000 Zagreb
Svrha plaćanja: upisati ime i prezime natjecatelja pa CROSS HILL RUN KRIŽ, 2023.

U cijenu startnine utrke na 5 km i 10 km uključeno je sljedeće:
•          startni broj, digitalno mjerenje vremena te objava rezultata na stotinka.hr i runcroatia.hr
•          vođenje evidencije i bodovanja
•          okrijepe za trkače dužinom staze i na završetku utrke
•          medicinska pomoć
•          službena majica utrke – za sve prijavljene trkače s uplaćenim startninama do 03.05.2023. godine u ponoć
•          bogati startni paket
•          medalje po apsolutnim kategorijama + finišerske medalje za sve sudionike
•          sudjelovanje u kvizu s vrijednim nagradama
•          After Run party na KRIGL FESTU

OTKAZIVANJE:
Ukoliko natjecatelji koji su uplatili startninu ne nastupe na utrci, povrat startnine nije moguć. Natjecatelji koji odustanu od utrke mogu svoj startni broj i pripadni startni paket prebaciti na drugog prijavljenog natjecatelja najkasnije do 2 dana prije utrke.

PROGRAM:
15.00 h do 16.30 h – podizanje startnih brojeva i startnih paketa  (sportska dvorana Osnovne škole Milke Trnine Križ)
16.30 h – zagrijavanje pred utrku uz profesionalnu trenericu – startna zona
17.00 h – start utrka na 5 km i 10 km
18.00 h – KRIGL FEST Craft & gril & rock fest (na livadi u centru Križa)
18.30 h – start Pivske milje – limitirano na 30 trkača (detalji opisani dolje)
19.00 h – dodjela nagrada, večera i after party na Krigl festu: od 19 sati
19.30 h – koncert otvaraju Westsidersi
21.00 h – Kojoti
23.00 h – The Jumpin Jigawats

Više o utrci, prijavama i propozicijama na: www.stotinka.hr  i www.runcroatia.hr

direktne prijave: https://www.stotinka.hr/hrv/dogadjaj/1944