Ovog vikenda 22. Kriški oblizeki

Društvo Naša djeca Vladimir Nsazor iz Križa u subotu 07. rujna 2019. godine, poziva sve u Križ na svečano otvorenje 22. dobročiniteljske izložbe slastica Kriški oblizeki i to u 17:00 sati (prostor parka i Ville Noa na Trgu Sv. Križa u Križu).

U nastavku programa slijedi dodjela nagrada i priznanja, degustacija prigodne torte i dobročiniteljska prodaja slastica.
Od 16:00 do 20:00 sati bogata slatko-slana ugostiteljska ponuda „Dječje slastičarnice“, mini sajam poljoprivrednih proizvoda, obrta i rukotvorina, zabavni park i sadržaji za djecu, tradicionalna tombola i još puno iznenađenja!

Gosti: Općina Kalnik
Program od 16:15: Udruga umirovljenika „Zbor Kalnički slavuji“ i „Zbor udruge umirovljenika Radost Križ“.
Projekt je novčanom potporom i pokroviteljstvom omogućila Zagrebačka županija
Sva sredstva idu u korist organizatora, Društva Naša djeca Križ za rad sa djecom.
Partneri: LAG Moslavina i Turistička zajednica Zagrebačke županije
Medijski pokrovitelj internetski magazin Oblizeki.com