Privedeni su kraju radovi uređenja 1400 metara dionice ceste u naselju Gornji Prnjarovec, od raskrižja sa Zagrebačkom ulicom u Križu (Kaža) do skretanja za naselje Šušnjari. Radovi vrijedni 620.000,00 kn obuhvaćali su frezanje postojećeg oštećenog nekvalitetnog asfalta, izravnanje površine kolnika, izrada novog habajućeg sloja te uređenje bankina.

Za asfaltiranje spomenute dionice županijske ceste Općina Križ ostvarila je sufinanciranje Zagrebačke županije u iznosu od 250.000,00 kn. Prijavom na razne natječaje Općina Križ nastoji stvoriti uvijete i osigurati sredstva za rješavanje pitanja uređenja županijskih cesta na svom području koje već dugi niz godina čekaju obnovu. Nakon ceste kroz naselje Širinec i naselje Konšćani, cesta kroz naselje Gornji Prnjarovec treća je županijska dionica uređena u periodu od godinu dana.