ZAPOČELA IZGRADNJA TRŽNICE NA MALO S PROMETNOM INFRASTRUKTUROM U KRIŽU

Započeli su pripremni radovi na izgradnji prodajnog platoa tržnice na malo s prometnom infrastrukturom u Križu za koje je Općina Križ kroz natječaj LAG-a Moslavine, a vezano uz Program ruralnog razvoja Republike Hrvatske unutar mjere 07 „Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima“,  ostvarila sufinanciranje. Riječ je o investiciji vrijednoj oko 320.000,00 kuna za koju je ostvareno sufinanciranje u iznosu 247.190,63 kuna. Izvođač radova je Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu „Ugarković“, vl. Gordan Ugarković.

Radovi obuhvaćaju izgradnju platoa tržnice na malo te uređenje prometnih površine. Predviđeni rok završetka radova je druga polovica kolovoza.

U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znacima te pozivamo stanovnike i druge građane koji koriste ove površine za parkiranje svojih vozila da korištenje prilagode i usklade prema dinamici izvođenja radova. Zahvaljujemo na razumijevanju.