zamijeni-za-igruKomunalno društvo Ivakop d.o.o. nastavlja s kampanjom Zamijeni za igru čiji cilj je poticanje ponovne uporabe starih predmeta, pogotovo igračaka i igara. Na ovogodišnjoj Bučijadi koja će se održati ovog vikenda, od 14. do 16. listopada, osim zamjene, igračke i igre moći ćete donirati Udruzi Društvo Naša Djeca Vladimir Nazor iz Križa čija osnovna djelatnost je provođenje terapijskih i kreativnih radionica za razvoj socijalnih vještina i raznih vještina kreativnog izražavanja.

Kampanja se nastavlja u uz podršku županijske komunalne tvrtke Gospodarenje otpadom Zagrebačke županije d.o.o.
Projekt  Zamjeni za igru, čiji cilj je poticanje ponovne uporabe starih predmeta, pokrenut je ove godine. Uvod u projekt bila je Burza igračaka koja je održana na 3. Festivalu Igračaka koji se održao u svibnju ove godine gdje su se prikupljale igračke za udrugu Mali Princ. Ostatak igračaka deponiran je u Knjižnicu Ivanić-Grad gdje je osiguran prostor na kojem se može vršiti zamjena igračaka i igara. Osim u Knjižnici Ivanić-Grad vaše stare igračke možete zamijeniti u Knjižnici  i čitaonici Križ i Dječjem Vrtiću Kloštar Ivanić.

Više na:ivakop.hr