U sklopu volonterske akcije zaposlenika osiguravajućeg društva GRAWE Hrvatska d.d., danas je održana akcija uređenja dječjih igrališta Dječjeg vrtića Križ i to ispred objekta u Križu i Novoselcu. Gotovo 350 volontera  u sklopu organiziranih akcija uredit će prostore ili okoliš 18 udruga i ustanova po Hrvatskoj, a dio njih danas je bilo u Općini Križ. Svima njima na angažiranosti je zahvalio Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić kao i ravnateljica Dječjeg vrtića Križ Ksenija Gudan. Bojale su se i uređivale sprave dječjih igrališta na veselje onih najmlađih koji će u nima uživati još ovih nekoliko sunčanih jesenskih dana.

Ovogodišnje akcije nastavak su prijašnjih aktivnosti kojima GRAWE Hrvatska pruža podršku zajednici u kojoj posluje i živi. Osim samog pružanja pomoći vještinama zaposlenika, najbolji način za razumijevanje potreba zajednice i građenja odnosa između korporativnog i neprofitnog sektora je vrijeme provedeno s osobljem i korisnicima ustanova kojima pomažu, istićuvolonteri koji su sudjelovali u volonterskoj akciji u objektima Križ i Novoselec Dječjeg vrtića Križ.