Ekipe Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije postigle su sjajne rezultate na 8. Državnom natjecanju vatrogasaca Republike Hrvatske koje se prošlog vikenda održavalo na varaždinskom stadionu Sloboda. Ipak Općina Križ najponosnija je na DVD Razljev koji je po drugi put osvojio naslov prvaka države.

U jakoj konkurenciji od ukupno 203 natjecateljska odjeljenja i 2030 natjecatelja, postrojbe s područja Zagrebačke županije ostvarile su najuvjerljivije pobjede u muškoj A kategoriji. Tako je DVD Razljev osvojio 1. mjesto, DVD Andrilovec 2. mjesto, a 4. mjesto pripalo je DVD-u Deanovec. U ženskoj kategoriji A DVD-u Ribnica pripalo je 1. mjesto.

Zahvaljujući ovim izuzetnim rezultatima, koji svjedoče o spremnosti i kvaliteti županijskih vatrogasnih postrojbi, pobjedničke ekipe osigurale su nastup na Međunarodnom vatrogasnom natjecanju koje će se održati 2022. godine u slovenskom Celju.

Još jednom čestitamo DVD-u Razljev i svim članovima ekipe, Marku Pelinjaku, Alenu Kanceljaku, Ivici Srdojeviću, Marinu Mariću, Josipu Kondresu, Domagoju Grgatu, Karlu Leginu, Stjepanu Srdojeviću, Juraju Brajniću i Goranu Vorelu te trenerima Željku Caganiću i Milivoju Srdojeviću na obranjenom naslovu državnih prvaka,  ali i svim ekipama VZO Općine Križ koje su sudjelovale na 8. Državnom natjecanju vatrogasaca u Varaždinu.