Stožer civilne zaštite Općine Križ od dana 22. 03. 2020. godine osigurava provedbu i nadzor nove protuepidemijske mjere sukladno Odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske:

ODLUKA O RADNOM VREMENU TRGOVINA

Radi Zaštite djelatnika u trgovinama kojima je, sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske dopušten rad, ODREĐUJE SE RADNO VRIJEME U  TRGOVINAMA OD 8,00 DO 17,00 SATI.

ODLUKA O OPĆIM I SPECIFIČNIM MJERAMA ZAŠTITE KOJE OBAVEZNO PROVODE PRUŽATELJI USLUGE TAXI PRIJEVOZA

Stožer civilne zaštite Općine Križ obavještava i upozorava sve osobe na području Općine Križ da su se obvezne strogo pridržavati svih protuepidemijskih mjera i strogih mjera socijalnog distanciranja naloženih Odlukom Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.