Svečano proglašenje najsportaša Općine Križ za 2017. godinu u organizaciji Zajednice športskih udruga Općine Križ i Općine Križ održati će se u petak 9. veljače 2018. godine u Domu kulture Josip Badalić u Križu, s početkom u 18:00 sati. Kao i svake godine do sada, priznanja će primiti sportaši i sportašice u kategorijama školskog uzrasta, mlađe i starije mladeži, sportske nade (pojedinačno i ekipno), sportski kolektiv, pojedini sportski klubovi za doprinos u promicanju i razvoju sporta kao i istaknuti sportski djelatnici. Od ove godine OŠ Milke Trnine Križ na proglašenju najsportaša Općine Križ predstavljati će sportaši koji su tijekom školske godine predstavljali školu na različitim školskim sportskim natjecanjima i u različitim sportovima. Isto tako, svečanosti će nazočiti i istaknuti hrvatski sportaši Lovro i Goran Šprem, a u prigodnom programu će sudjelovati učenici OŠ Milke Trnine Križ i članovi Megarock kluba.

Pozivamo sve stanovnike Općine  Križ da  dođu i svojom nazočnošću podrže najsportaše i najsportašice, te najbolje klubove naše Općine i  škole.