Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Mladen Rogić sazvao je 29. SJEDNICU OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRIŽ

SAZIV 29. SJEDNICE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRIŽ

Sjednica će se održati izjašnjavanjem putem e-maila dana 22. 04. 2020. godine (srijeda) s početkom u 10,00 sati.

S obzirom na put prijenosa bolesti COVID-19 za sve osobe na području Republike Hrvatske, Odlukom Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja („Narodne novine“ br. 32/20), između ostaloga, naložena je protuepidemijska mjera zabrane održavanja svih javnih događaja i okupljanja više od 5 osoba na jednom mjestu i stroga mjera socijalnog distanciranja.

Na dan sazivanja ove sjednice, narečena protuepidemijska mjera još je uvijek na snazi i u javnosti nije poznato kakav će biti daljnji tijek postupanja vezano uz okupljanje više osoba na jednom mjestu. Stoga će se ova sjednica, kao i prethodna, održati izjašnjavanjem putem e-maila, radi sprječavanja širenja zaraze bolesti koronavirusa (COVID-19).