Odred izviđača Siniša Pavković Križ, povodom Dana Općine Križ organizira Šatorijadu na ribnjaku Milke Trnine u Vezišću i to u subotu 8.9.2018. godine s početkom u 15 sati pa sve do nedjelje 9.9.2018. godine u 11 sati.

Sjećate se kada su rekli da izviđač može biti svatko?
E pa nisu lagali, a sada pozivaju roditelje i djecu da na jedan dan pokušaju biti pravi izviđači!

Ako imate želju vidjeti kako u prirodi funkcioniraju izviđači, željni ste avanture i druženja s vršnjacima, ali i uživati u svježem zraku i mirisu pokošene trave, pozivamo Vas da nam se pridružite na 1. Šatorijadi u organizaciji Odreda izviđača Siniša Pavković Križ i podršku Općine Križ.

Šatorovanje je namijenjeno roditeljima i djeci (pratnja roditelja obavezna).
Da bi sudjelovali, sve što trebate učiniti je prijaviti sudjelovanje sebe i djeteta na e-mail: oikriz59@gmail.com, a dodatne informacije možete dobiti na broj mobitela 091/646 4787. Prijaviti se možete zaključno s danom 6.9.2018. godine.

Svaki sudionik mora ponijeti:

1. šator, vreće za spavanje ili deke
  2. odjeću i obuću za boravak u prirodi
  3. dovoljno tekućine i grickalice po želji
  4. gitaru (tko svira)

Organizator osigurava:

1. šatore za one koji ih nemaju (obavezno dogovoriti s Odredom izviđača Siniša Pavković)
  2. večeru i doručak za sudionike
  3. dobru zabavu

U SLUČAJU LOŠEG VREMENA DOGAĐAJ ĆE SE ODRŽATI U DOMU KULTURE MILKE TRNINE U VEZIŠĆU!