HŽ-Infrastruktura d.o.o. u narednom periodu, odnosno od 30.05.2020. godine u 6 sati do 01.06.2020. godine do 18 sati, planira izvoditi radove na sanaciji željezničko cestovnog prijelaza „Križ“ u Općini Križ, Ulici Braće Radića. Zbog izvođenja radova u navedenom razdoblju biti će onemogućeno prometovanje tom dionicom Županijske ceste. Promet će se odvijati obilaznim pravcima sukladno prometnom elaboratu kojeg je dala izraditi HŽ-Infrastruktura d.o.o. i to po Ulici Josipa Badalića i nerazvrstanoj cesti u naselju Širinec i Poduzetničkoj cesti u oba pravca i ostalim nerazvrstanim cestama kojima je moguć obilazak radova na pružnom prijelazu.

Za vrijeme izvođenja radova biti će uspostavljena privremena regulacija cestovnog prometa uspostavljanjem privremene prometne signalizacije.
Mole se građani koji prometuju spomenutom dionicom za strpljenje i pridržavanje prometne regulacije.