U organizaciji Zajednice sportskih udruga i saveza Zagrebačke županije, sukladno epidemiološkim preporukama, dodijeljene su nagrade za najbolje sportaše u 2020. godini. Zagrebačka županija broji čak 25.000 aktivnih sportaša time je uspjeh nagrađenih sportaša iz Općine Križ to veći te im ovim putem Općina Križ i Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić javno čestita na svim dosadašnjim i budućim uspjesima.

MAGDALENA BLAŽAK – najbolja je mlada sportašica do 15 godina, članica Karate kluba KIK Križ

DOMINIK JERKO – član ŠRU Šaran Križ, ostvario je zapaženi rezultati u kategoriji lov ribe udicom na plovak te dobio titulu muške sportske nade u kategoriji kadeta

Priznanja su dobili i zaslužni sportski djelatnici, a između ostalih Tihomir Tićak (Nogometni klub Milka Trnina Vezišće) te Nogometni klub Milka Trnina iz Vezišća!

Bravo za sve nagrađene!

O ostalim dodijeljenim priznanjima i nagradama Zajednice sportskih udruga i saveza Zagrebačke županije. pročitajte OVDJE