Općina Križ u suradnji sa Zajednicom sportskih udruga, Udrugom vinogradara i vinara Škaf Križ te ŠRU Šaran poziva sve građanke i građane Općine Križ i šire na druženje uz besplatan fiš i kuhano vino u povodu nadolazećeg Božića. Adventsko druženje održati će se u centru Križa s početkom u 11  sati u nedjelju 17.12.2017. godine osim žive glazbe, kuhanog vina, fiša i gulaša biti će tu i slatkih delicija koje priprema ŽRK Trnina iz Križa. Svi oni koji još nisu kupili sve darove za ovaj Božić mogu kupiti prikladne poklone na štandovima udruga Ženske ruke, Bijeli jelen, te zanimljive artikle koje su napravile odgojiteljice Dječjeg vrtića Križ. Adventskom druženju priključiti će se i UDVDR Ogranak Križ te Caritas Župe Uzvišenja Sv. Križa. U 14 sati dočekati ćemo i BETLEHEMSKO SVJETLO MIRA koje i ovo godine u Općinu Križ donosi Odred izviđača „Siniša Pavković“ iz Križa.