Prijevoznik HŽ Putnički prijevoz d.o.o. Zagreb uputio je dopis Zagrebačkoj županiji te njenim gradovima i općinama, a vezano uz izradu Nacrta novog voznog reda za 2018./2019. godinu.

Nastojeći poboljšati kvalitetu svojih usluga krajnim korisnicima prijevoza, prijevoznik HŽ Putnički prijevoz d.o.o. tijekom izrade smjernica za Nacrt novog voznog reda za 2018./2019. godinu, nastoji uključiti sve relevantne subjekte, kako bi dobivanjem povratnih informacija od svojih korisnika, ovaj oblik prijevoza učinili što kvalitetnijim i dostupnijim većem broju korisnika.

Pozivamo sve građane koje kao način prijevoza koriste vlak, da svoje prijedloge, primjedbe i sugestije zaključno s 22.02.2018. godine dostave putem elektroničke pošte na adresu info@opcina-kriz.hr kako bismo na vrijeme mogli dostaviti očitovanja, a time i pripomogli u postavljanju smjernica prilikom izrade novog voznog reda.

Postojeći vozni red na temelju kojeg možete slati svoje prijedloge, primjedbe i sugestije nalazi se na linku: