Internet stranica Općine Križ www.opcina-kriz.hr, medij je putem kojeg Općina Križ na najbrži i najjeftiniji način može plasirati informacije o radu lokalne samouprave i njenih Udruga kao i o svim važnim događanjima i manifestacijama.

Iako je u proteklom periodu Internet stranica Općine Križ postala sve važniji izvor informacija, ipak još uvijek nije stvorena navika komuniciranja aktivnosti Udruga i njihovih postignuća. Još uvijek mnoge Udruge nemaju internet stranicu pa je upravo stoga internet stranica Općine Križ prilika da rad Udruga bude prezentiran našim sugrađanima i medijima te svima zainteresiranima.

Upravo vas stoga molimo da nam najkasnije do 01.07.2013. godine dostavite na e-mail adresu info@opcina-kriz.hr najosnovnije podatke o vašoj udruzi ili klubu (točan naziv, broj članova, ciljeve, povijest, aktivnosti, kontakt, neku fotografiju…), a mi ćemo isto objaviti na internet stranici Općine Križ u rubrici Udruge. Ukoliko ste isto već učinili u proteklom razdoblju, svakako na internet stranici Općine Križ provjerite točnost dostavljenih podataka zbog eventualnih promjena unutar udruge ili kluba.

Također vas molimo da najave aktivnosti, gostovanja, postignuća i slično, šaljete na navedeni e-mail te će isto biti objavljeno na www.opcina-kriz.hr i proslijeđeno medijima.

S obzirom da se bliži Dan Općine Križ, također je potrebno dostaviti svoj plan sudjelovanja ili prijedlog aktivnosti u programu obilježavanja Dana Općine Križ, koji se planira za petak i subotu, dana 13. i 14. rujna 2013. godine.
Za sva dodatna pitanja slobodno se obratite na broj telefona 01/ 2831 510 (Maja Dundović Pleša).