S obzirom na učestala pitanja oko obavijesti trgovačkog društva Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., o mogućnosti besplatnog priključenja na vodoopskrbnu mrežu u sklopu projekta „Regionalni vodoopskrbni sustav Zagrebačke županije – Zagreb istok“ sufinanciranog iz Kohezijskog fonda EU, napominjemo sljedeće:

– naručitelj radova je javni isporučitelj vodnih usluga Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., a projekt je sufinancirala Europska unija iz Kohezijskog fonda.

viozz.hr/rvs-zagrebacke-zupanije-zagreb-istok/

– u sklopu spomenutog projekta, izvode se i kućni priključci uključujući i vodomjerna okna sa svim pripadnim elementima.

– priključci se rade na CIJELOM vodoopskrbnom području Grada Ivanić – Grada, Općine Kloštar Ivanić i Općine Križ.

– svi zainteresirani za realizaciju besplatnog priključka mogu sve dodatne informacije saznati isključivo od trgovačkog društva Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., poslovne jedinice Ivanić – Grad, a za realizaciju besplatnog priključka prije svega potrebno je ispuniti ZAHTJEV ZA PRIKLJUČENJE NA JAVNU VODOOPSKRBU,  a u kojem su navedeni svi potrebni dokumenti za realizaciju priključka, te predati isti na dolje navedenu adresu.

Adresa: Savska 50
10310 IVANIĆ GRAD