Plinacro d.o.o. obavještava da će u sklopu radova redovnog strojarskog održavanja Regije središnja Hrvatska obaviti strojarsko-montažne radove na: plinovodu DN 600 Zagreb istok – Kutina u vremenu od 16.06.2019 – 19.06.2019. te će se ispuhivati plin iz navedenog plinovoda kao i mjerno redukcijskih stanica po slijedećem predvidivom rasporedu:

Nedjelja, 16.06.2019., od 19:00 do 23:00 sati i utorak 18.06.2019 od 20.00 h do 24.00h na blokadno ispuhivačkim stanicama: MRS/MRČ Kutina (Sisačka ulica bb, uz naplatnu postaju Kutina, autocesta A3), BIS Gračenica (Donja Gračanica bb, uz autocestu A3), PČ Kozarac (cesta Potok – Okoli, Kozarac bb), BIS Okoli (cesta Okoli – Vidrenjak, Vidrenjak bb), BIS Križ (Ulica braće Radića bb) i BIS Jalševec ( cesta Ivanić Grad – Posavski Bregi, Savska cesta bb, Ivanić Grad).

Ispuhivanje će obavljati stručni zaposlenici tvrtke Plinacro d.o.o., operatera plinskog transportnog sustava, tvrtke u državnom vlasništvu zadužene za transport plina u Republici Hrvatskoj. Navedeni postupak je strogo kontroliran i siguran. Prilikom ispuhivanja doći će do stvaranja veće razine buke, te Vas ovim putem obavještavamo da znate da se radi o planiranim i kontroliranim aktivnostima. Napominju da se radi o aktivnostima koje će se odvijati na maksimalno siguran način i za ljude i za okoliš.

OBAVIJEST O ISPUHIVANJU PLINA