Na temelju Ugovora o jesenskoj deratizaciji na području Općine Križ za 2017. godinu, a u cilju provođenja preventivno sanitarnih mjera zaštite ljudi, privrednih dobara i objekata, kao specijalizirana tvrtka sa stručnim kadrovima, uz garanciju kvalitete i kontrolu provedenih usluga deratizacije, slobodni smo Vas izvijestiti o:

PLANU DERATIZACIJE NA PODRUČJU OPĆINE KRIŽ

04. prosinac 2017. OBEDIŠĆE, OKEŠINEC I VEZIŠĆE
05. prosinac 2017. RAZLJEV, REČICA KRIŠKA I KONŠĆANI
06. prosinac 2017. NOVOSELEC
07. prosinac 2017. VELIKA HRASTILNICA, MALA HRASTILNICA, JOHOVEC, ŠIRINEC I BUNJANI
08. prosinac 2017. ŠUŠNJARI, GORNJI PRNJAROVEC, DONJI PRNJAROVEC I KRIŽ
11. prosinac 2017. KRIŽ
12. prosinac 2017. KRIŽ

Deratizacija će svakog navedenog dana započeti u 9,00 sati, a u slučaju lošeg vremena (oborine) prenosi se na slijedeći naredni dan bez padavina. Rodenticide koje koristimo kod usluge deratizacije odobreni su listom Ministarstva zdravlja Republike Hrvatske i imaju kumulativno antikoagulacijsko djelovanje (antikoagulant II gener). Vrlo su efikasni u suzbijanju  glodavaca na području javnog zdravstva i komunalne higijene. MZRH stavilo ih je u promet i  upisani su u registar biocidnih pripravaka. Nisu opasni za zdravlje ljudi i domaće životinje u  količinama koje koristimo kod deratizacije. Aktivna tvar je bromadialon (0,005%), te  denatonium benzoate (0,001%). Kontakt osoba Denis Hrabal 099/2533-004.

Plan der. Križ-J-1-2017