Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić nazočio je proteklog tjedna edukaciji za rad s pametnom pločom organiziranoj u Gimnaziji u Križu, odnosno Srednjoj školi Ivan Švear, izdvojenoj lokaciji Križ. Naime na zahtjev ravnateljice Srdnje škole Ivan Švear Ksenije Pavlović, Općinski je načelnik odobrio izdvajanje oko 12.700,00 kn iz Proračuna Općine Križ za kupnju pametne ploče za kojom već dugo postoji potreba u Gimnaziji u Križu. U cilju što kvalitetnije provedbe nastave, a samim time i kvalitetnijeg prijenosa znanja na učenike, Općina Križ je izdvojila sredstva za opremanje Gimnazije novom pametnom pločom. Gimnazija u Križu broji 56 godina dugu tradiciju, a i sam je Općinski načelnik bio njen polaznik. U znak zahvale, ravnateljica Srednje škole Ivan Švear uručila je Općinskom načelniku zahvalnicu.