Zagrebačka županija raspisala je natječaj za sufinanciranje izrade projektno-tehničke dokumentacije za razvojne turističke projekte u Zagrebačkoj županiji, koji su prihvatljivi za financiranje iz fondova EU.
Natječaj je otvoren do 15. rujna 2013. godine.

Subvencionirati će se izrada projektne dokumentacije za izgradnju i proširenje smještajnih i ugostiteljskih kapaciteta (hotel, aparthotel,motel, pansion, prenoćište, hostel, kamp, ruralna kuća, kuća za odmor i iznajmljivanje, ugostiteljski objekt i dr.) i proširenje turističke ponude (sport i rekreacija; izgradnja sportskih terena, tenis, mini golf, različita igrališta, spa i wellnes centara, tematskih putova, zabavnih i dr. sadržaja).

Subvencija može iznositi do 50 posto prihvatljivih troškova a najviše do 50.000 kuna.

Na natječaj se mogu javiti fizičke i pravne osobe koje imaju prebivalište odnosno sjedište na području Zagrebačke županije, koje se bave ugostiteljsko – turističkom djelatnošću i predlažu izradu razvojnih turističkih projekata na području Zagrebačke županije.
Iz Zagrebačke županije pozivaju sve zainteresirane da se jave na navedeni natječaj najkasnije do 15. rujna 2013. godine. Informacije, tekst natječaja i potrebni obrasci dostupni su ovdje.Više informacija može se dobiti na broju telefona 01/6009-421 ili putem elektronske pošte: a.zelic@zagrebacka-zupanija.hr.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se u pisanom obliku, u zatvorenoj omotnici na adresu: Zagrebačka županija, Upravni odjel za gospodarstvo, Vukovarska 72/V, 10000 Zagreb.
Također, zahtjevi se mogu predati i osobno na navedenoj adresi u pisarnici, prizemlje, soba br. 1.