Općinski načelnik Općine Križ danas je posjetio objekt dječjeg vrtića u Novoselcu kako bi obišao radove koji su u posljednje vrijeme izvedeni u cilju poboljšanja usluge tog objekta. Naime, iako se planira izgradnja novog Dječjeg vrtića i nadalje se vodi briga o postojećim objektima. Općina Križ, nedavnim je radovima uredila pješačke staze prema glavnom ulazu u objekt Dječjeg vrtića Križ u Novoselcu te popločila stazu koja služi kao prilaz gospodarskom dijelu (kuhinji) spomenutog objekta. Također, popravljena je ograda oko vrtića u Novoselcu, nabavljena je vanjska podloga za terase, a objektu Novoselec donirana je i sprava za dječje igralište s pješčanikom koja će biti postavljena kada će vremenski uvrijeti odgovarati korištenju dječjeg igrališta u sklopu objekta.

Posjet dječjem vrtiću u Novoselcu bila je i prigoda da Općinski načelnik buketom cvijeća zahvali odgojiteljici Dragici Stojaković koja odlazi u mirovinu, na dugogodišnjem predanom radu i brizi za brojne generacije mališana kojima je ona bila „tetica“.