Općina Križ podnijela je prijavu protiv nepoznatog počinitelja koji je u noćnim satima tijekom proteklog vikenda od 8. do 10. ožujka, devastirao, odnosno uništio tri nove lampe na stupovima javne rasvjete u Školskoj ulici u Križu.

Svakodnevno smo svjedoci i žrtve vandalizma. Ovo nije prvi puta da se u Općini Križ uništava javna imovina svih stanovnika Općine Križ te je ovakav čin vandalizma za svaku osudu, poručio je Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić.

Općinski načelnik Općine Križ moli sve koji imaju bilo kakvih saznanja o počinitelju, da o tome svakako obavijeste Policijsku postaju Ivanić-Grad. Također, po prijavi i utvrđivanju počinitelja od strane Policijske postaje Ivanić-Grad, Općinski načelnik Općine Križ, onome tko policiji prijavi počinitelja, uz uvjet da policija utvrdi identitet počinitelja, nudi novčanu nagradu u iznosu od 1.000,00 kn.