Zagrebački holding i ove je godine u sklopu manifestacije Noć muzeja, na Zagrebačkom velesajmu u paviljonu 7/ 7A, na jednome mjestu izložio vrijedne predmete iz povijesti Zagreba, sačuvane u arhivima svojih podružnica i društava te Gradske ljekarne Zagreb.

S obzirom da je tema ovogodišnje manifestacije Noć muzeja glazba i glazbeni velikani ne čudi da je Općina Križ dobila poziv da u sklopu izložbenog prostora Gradskih groblja čija se izložba temelji na poznatim osobama iz glazbenog života koje su sahranjene na Gradskim grobljima, prezentira Milku Trninu i njenu veličinu. Uz brojne zanimljivosti koje su sačinjavala umjetničke slike Ljerke Njerš, replika haljine Kundri autorice Mirjane Pavetić iz Križa te ostali predmeti u vlasništvu Općine Križ među kojima je i monografija Milka Trnina, prikazana je i izložba starih slika mirogojskih arkada, a mogli su se kušati i mednjaci Milke Trnine iz Općine Križ.